Color logo - no background.png

MEIST

49353555-025D-4A5C-8DDA-495D4B0BE7D0_1_201_a.jpeg

OBJEKTIIVI JA TEGEMISTE TAGA​

Olen 40 aastane õnnelik viie lapse isa. Õnnelik just sellepärast, et mul on üli lahedad lapsed ja maailma parim naine. Ilmselt võite arvata, miks meile just meeldivad pere portreed ja üritused ,mis on seotud laste ja peredega. Oma laste kasvamise jäädvustamine on olnud alati minu jaoks oluline ja nende hetkede jäädvustamine olnud alati prioriteediks. Mida vanemaks ja kogenumaks, seda selgemaks on saanud ka vajadus, mida pildile tahan saada. Kui alguses piisas kenast fookuses olevast pildist, siis nüüd soovin tabada alati hetke, mida vaadates hakkab lahti rulluma lugu või meenutus emotsioonidest.

Fotograafia on olnud alati osa minu elust, sest olen alati tundnud ennast rohkem loome inimesena. Eks kõik see on aidanud kaasa eduloo kirjutamisele oma ajaloo raamatusse ka muudes ettevõtmistes. Millegi loomine ja terviku nägemine võimendab alati eneseteostuse vajadust. Tahad pidevalt areneda ja luua midagi enamat, mis läheb korda nii endale kui ka suudab mõjutada enda nina eest kaugemal olevat.

Esimene kokkupuude oli mul kaameraga 9 aastaselt kui sain kingituseks legendaarse kaamera “Smena” Alguses ilma filmirullita ja hiljem juba rulliga, sai see pisik endas pidevalt hoogu juurde.

Tänaseks olen kaasanud fotomaailma peaaegu kogu meie pere ja jaganud rollid nii, et kõik tunneks kaasatust meie pere ettevõtmises.