top of page
Color logo - no background.png

FOTOGRAAFIA

Stuudio_edited.jpg

Lähtume alati kliendi soovist, mille täpsustame esmase telefonikõne jooksul. Hind oleneb väga palju, kus sündmuste jäädvustamine toimub ja millisel kujul fotomaterjali soovitakse talletada ja kasutada

 

Hinna kujundab kõrgemaks alati järeltöötluse detailsus. Jämedalt võime öelda, et meie töö tunnihind on väljasõiduga 100 - 150 € vahel.

Väljatoodud ooteaeg on maksimaalne ja oleneb töös olevast tööde hulgast.

Suuremahulised projektid lepime kokku hinnakirja väliselt.

Meie  
Teenused

Reeglina tuleks kindlasti arvestada alates pooleteise tunnisest ajast. Reeglina 30 minutit läheb lepitud kohale sõiduks ja sättimsieks. Olenevalt soovidest 1 h - 1,5 h tuleb arvestada võtete tegemiseks. 

Aega arvestada alates 1,5 h

Ooteaeg ...14 päeva

Tegemist on kindlasti pikema protsessiga, sest eeldab see ka meikari ja juuksuri tööd. Konkreetsete teenuste tasu arvestatakse jäädvustamisele lisaks. Samuti võtab järeltöötlus oluliselt kauem aega.

 

Aega arvestada alates 2h

Ooteaeg ...30 päeva

Loomadega toimetamine võtab aega. Esiteks tuleb loomaga saavutada selline usalduslikum side. Eriti sõbralike koerte puhul tahavad nad fotograafi eelnevalt korralikult läikivaks lakkuda. Arvestada aega alates 1 tunnist.

 

Aega - arvestada alates 1h

Ooteaeg ...7-14 päeva

Eelnevalt lepitakse kokku, mis sõidukiga tegu ja mis otstarbeks fotosid tehakse. Oluline on teada  kus on plaanis sõidukit eksponeerida. Reeglina on tegemist spetsiifilise fotograafia vormiga ja ajaliselt võib arvestada alates 1,5 tundi, sest reeglina müügi fotod soovitakse kätte saada võimalikult kiiresti.

Aega arvestada alates 1,5h

Ooteaeg ...+ 1-2  päeva

Videograafia

On väga spetsiifiline ja projektipõhine tegevus. Mängib palju rolli, kas kasutatakse autoritasudega meediat ja kas soovitakse animatsioone jne. Reeglina projektid algavad 500 Eurost.

 

Aega arvestada alates 1h

Ooteaeg ...+30 päeva

Reeglina tuleks kindlasti arvestada alates tunnist ajast. Reeglina 30 minutit läheb lepitud kohale sõiduks. Olenevalt soovidest 30-45 minutit tuleb arvestada võtete tegemiseks. 

Aega arvestada alates 1h

Ooteaeg ...14 päeva

Siin oleneb kõik sellest kui pikk on arvestatud üritus ja millise üritusega on tegu. Samuti, kas on soov teha vaid ürituse emotsioonidest pilte või veel eraldi üritusel osalejatest portreed. Ajaliselt 2 - ...rohkem tundi.

 

Aega arvestada alates 2h

Ooteaeg ...7-14 päev

Eelnevalt lepitakse kokku, mis toodetega tegu ja kus on plaanis eksponeerida. Reeglina on tegemist väga spetsiifilise fotograafia vormiga ja ajaliselt võib arvestada alates 1 tunnist.

Aega arvestada alates 1h

Ooteaeg ...+ 14 päeva

On sarnane portreefotole. Lepiatkse kokku paik ja soov ning tehakse pildid ära. Arvestama peaks vähemalt 30 minutiga.

 

Aega arvestada alates 30 min

Ooteaeg ...+ 7-14 päeva

Muud teenused

Pakume läbi usaldusväärsete partnerite ka jäädvustatud fotod printida erineva lõuendi peale. Vajadusel oleme valmis neid erinevas mõõdus tellima ja raamima.

Ooteaeg - olenevalt soovidest võib ooteaeg olla päris pikk.

bottom of page