top of page
Color logo - no background.png

ILUFOTOD

_A0A2755.jpg

Ilufotod

Me kõik oleme siia maailma sündinud juba võitjatena. Me oleme võitnud suurima võidujooksu miljonite õdede ja vendade seas ja saanud võimaluse kogeda elu ja ilu siin maailmas. Me kõik oleme ainulaadsed ja kõigil on oma parimad küljed nii sees kui ka väljaspool. Kasvades ja arenedes avastame ennast ja meil tekib arusaam oma kuvandist, kes me oleme. 

Mingil hetkel oma elus tunneme, et sooviksime endast kauneid ilupilte, mida oleme harjunud nägema kollasest kirjandusest, kaunitest ja tuntud inimestest. Sellel hetkel tekib küsimus pea igal inimesel, kes on fotokauge...,et kas minus üldse midagi nii kaunist saab teha - on minus olemas seda ainest? Vastuseks Teie küsimusele jah igas inimeses on olemas see miski, mis hakkab kaunistama igat kaadrit.

Oluline on suhelda kogemustega fotograafiga, kes loob olukorra, tausta ja vajadusel kaasab meigikunstiniku, disaineri või juuksuri, et võimendada inimeses peituvat loomuliku ilu. Tulemuseks saab olema suurepärane fotojäädvustus, mis sobib nii laua sahtlisse oma tarbeks või seinale elutoas.

Näita oma ilu

bottom of page