top of page
Color logo - no background.png

LOOMAFOTOD

14BCB8FF-4AAB-44C6-B7A8-3B521ED87412_1_201_a.jpeg

Loomafotod

Armastus ja kiindumus lemmikloomade vastu on kasvanud ja arenenud pärast seda, kui peremudelid kogu maailmas välja kujunesid. Üha rohkem lemmikloomi on peredesse võetud ja nende osakaal peremudelis on suurem kui kunagi varem. Kui kõik sai alguse armsatest koertest ja kassidest, siis tänapäeval võib meie kodudest leida lemmikloomi näriliste, roomajate ja metsloomade näol.

 

Olenemata liigist on nad kõik meile väga kallid. Lemmikloomadest tehtud pildid ja videod on ka sotsiaalmeedias väga populaarsed. Oleme kõik oma lemmiklooma üle uhked ja tahame nende tegemisi maailmaga jagada. Iga jagamisega ootame järjest rohkem "like" ja "südameid". Sageli mõtleme, miks mõned pildid saavad oluliselt rohkem vaatamisi kui teised.

Suures pildis on oluline, mida kaadrisse pannakse ja kuidas see tervikuks jäädvustatakse. Lemmikloomade puhul mängib kindlasti suurt rolli profikaameraga pildistamine, mis annab hoopis teistsuguse sügavuse võrreldes mobiiltelefoni pildiga.

Pildistamise sügavus, varjud ja taust mängivad oma rolli selles, kui palju teie loom saab märgatud sõprade seas

. Lisaks eelnevale on maailmas populaarne lemmikloomi pildistada ja neid fotosid ka elutubade seintele eksponeerida. Siin saame tulla aitama ilusaid olukordi lavastada või loomade mänguhetki jäädvustada.

Jäädvusta lemmikud

bottom of page