top of page
Color logo - no background.png

SÕIDUKITE FOTOD

97633D12-9B7D-4A88-96FF-7FD24040B655_1_201_a.jpeg

Sõidukite fotod

Meil kõigil on omad hobid ja tänasel päeval võime huvituda väga paljudest maistest ahvatlustest. Eriti populaarne on olnud just sõidukite valdkond, kus rõhku on pandud sõidukite välisele tuuningule. Mida rohkem panustatakse aega ja raha seda edevamaks muutub ka sõiduvahend. Kui me ise armastame oma hobi ja sealt saadavat rahuludst, siis seda suuremaks muutub ka soov ja vajadus kogetud ja loodut maailmale tutvustada.

Oluline on ka meil sõidukite puhul kaks hetke. Üks on see kui sõiduki omale soetame ja seda kasutame ja teine sama oluline hetk, kui selle sõiduki realiseerime ehk müüme. Inimesed alati tarbivad ja teevad otsuseid emotsioonide pealt. Sõidukite ost on laialdaselt rohkem emotsionaalne kui ratsionaalne. Kuna tegu on aga emotsiooniga, siis ka müügis tuleb rõhuda õigetele aspektidele. Erinevad uuringut ja statistika toetab, et palju suuremat edu sõidukimüügis omab sõiduki presenteerimine. Tähtis on ostjas tekitada emotsioon, kus teie sõiduk on just see, mis tuleb ilmtingimata osta.

 

Konkreetsed kvaliteetsed pidlid sobivate nurkade alt oskab teha kogenud fotograaf. Juba täna on selgelt eristatavad auto müügikuulutused sõidukitest , mis on professionaali poolt pildistatud. Selge on see, et sellisel juhul ka sõidukid saavad oluliselt tempokamalt müüdud. Siin on ka psühholoogiline moment. Kui müüa on valmis investeerima kvaliteetsetesse fotodesse, siis on ilmselt ta ka sõidukit heaperemehelikult tarbinud.

Eputa oma sõiduvahendiga

bottom of page