top of page
Color logo - no background.png

TURUNDUSVIDEO

videomarketing_edited.jpg

Turundusvideo

Jaga oma lugu

Mis on turundusvideo

 

Videoturundus on tänapäeva digitaalse turunduse lahutamatu osa. See on tõhus viis ettevõtetele ja brändidele oma sõnumi edastamiseks, kasvatamaks bränditeadlikkust, klientide kaasamist ning müüki. Videoturundus võib olla ükskõik milline videote loomine ja levitamine, et turundada tooteid, teenuseid või brände. Videod võivad olla lühikesed või pikad, animatsioonid või live-action, kuid nende eesmärk on sama - meelitada publiku tähelepanu ja teha neile selgeks teie sõnum.

Miks on videoturundus oluline?

Videoturundus on atraktiivne

Video on atraktiivsem kui tekst või pilt. Liikuvad pildid, heli ja visuaalne kujundus meelitavad vaatajate tähelepanu. Videoturundus on suurepärane võimalus brändi või toote tutvustamiseks lühikese aja jooksul, lisades meelelahutust ja informatsiooni.

 

Suurem kaasatus publikuga

Inimesed eelistavad vaadata videoid, kuna see on lihtsam kui teksti lugemine. Videod suudavad seeläbi kinnitada publiku tähelepanu, mis tähendab, et sõnumi edastamise tõenäosus on suurem. Videoturundus suudab publikut kaasata ja seeläbi aidata kaasa ettevõtte kasvule.

Suurem mõju klientidele

Videod võivad olla võimsad, et näidata ettevõtte sõnumit, teenuseid ja tooteid. Video abil on võimalik näidata reaalset kogemust, aidates klientidel otsustada, kas see sobib nende vajadustele. Lisaks on ka statistilised tõendid, mis näitavad, et videod suurendavad klientide ostuotsuseid. Seega, videoturundus on oluline viis, kuidas suurendada klientide lojaalsust ja kasvatada müüki.

 

Sotsiaalmeedia platvormide toetamine

Sotsiaalmeedia platvormid, nagu Facebook, Twitter, Instagram ja YouTube, toetavad videote levitamist. Videoturundus on loodud sotsiaalmeedia platvormide jaoks, sest see annab võimaluse jagada videoid, mis aitavad kaasa bränditeadlikkusele ja müügiedule. Sotsiaalmeedia platvormide toetamine on oluline, kuna see võib suurendada vaatajaskonda ja aidata ettevõttel saavutada turunduslikke eesmärke.

 

Konkurentsivõime säilitamine

Videoturundus aitab ettevõtetel konkurentsis püsida. Kui täna vaadata edukaid ettevõtteid nii Eestis kui ka mujal maailmas, siis üheks läbivaks jooneks, kuidas suheldakse oma oleva kui ka uue kliendiga ongi just kaasavad ja selgitavad videod. 

bottom of page