top of page
Color logo - no background.png

Фотографии продукта

Stuudio_edited.jpg

Большинство предприятий в деловом мире построены на простой брокерской деятельности и продаже товаров. В частности, в последние годы получила развитие электронная коммерция. Эта область набрала обороты с момента появления в мире вируса короны. Привычки людей изменились, и торговля больше переместилась в Интернет. Люди изменили свои покупательские привычки, и в различных интернет-магазинах совершается гораздо больше покупок.

Для производителей становится все более важным дифференцировать себя от своих конкурентов. Если когда-либо было достаточно простой фотографии продукта, то сегодня успех приходит к продуктам и предпринимателям, которые позволяют профессионалам фотографировать свои продукты. Многие крупные компании даже наняли собственных фотографов для ежедневной фотосъемки продуктов.  

Мы рекомендуем нашим клиентам собрать большее количество продуктов, чтобы организовать конкретный день съемки продукта. В этом случае мы приедем с мобильной студией, обсудим с заказчиком и сфотографируем всю продукцию с учетом пожеланий выставки и показа.

НАС 
Услуги

Intervjuu

Reeglina tuleks kindlasti arvestada alates pooleteise tunnisest ajast. Reeglina 30 minutit läheb lepitud kohale sõiduks ja sättimsieks. Olenevalt soovidest 1 h - 1,5 h tuleb arvestada võtete tegemiseks. 

Aega arvestada alates 1,5 h

Ooteaeg ...14 päeva

Reklaamvideod

Reklaamvideosisu eesmärk on reklaamida ja tekitada põnevust konkreetse kauba, teenuse või toote vastu. See on loodud esmärgiga, et näidata uudise väärtust ja tähtsust, mida soovite oma sihtrühmaga jagada, et elavdada ja suurendada müüki.. Seda tüüpi videoid tuleb planeerida juba alguses vastavalt erinevate kuvasuhete jaoks, et seda oleks lihtne erinevatel platvormidel jagada.

 

Aega arvestada alates 4-...h

Ooteaeg ...14 päeva

VLOG videod

VLOGimine on väga populaarne tänapäevases maailmas. Järjest rohkem on tähtsam oma sõnum välja anda suurepärases pildi kui ka heli kvaliteedis. Lihtsalt mobiilivõtted täna enam väga sind ei erista.

Aega arvestada alates 2h

Ooteaeg ...+ 7 päeva

Pulmavideod

Parim viis oma tähtsaimat päeva talletada. Lisaks fotodele on suurepärane kui jääb mälestuseks 8-13 minutiline video, mis meenutab olulisimaid hetki ka 20 aasta pärast.

Aega arvestada alates 1-2 päeva

Ooteaeg ...+ 30 päeva

Ürituste kajastamine

Olgu see, siis sünnipäev või mõni oluline firma sündmus, mida oleks soov talletada. Kõige selle talletamine kui ka "Live" ülekanne on võimalik kui juba aegsasti saame eesmärgid omavahel selgeks

Aega arvestada alates 1-2 Päeva

Ooteaeg ...+ 7-14 päeva

Turundusvideod

Lai videotootmise vorm, mis hõlmab paljusid videoklippe. Eesmärk on kõnetada potentsiaalseid kliente, et saada tähelepanu ja kutsuda neid tegevusele, olgu selleks siis toodete või teenuste ostmine, kodulehe külastamine või midagi muud. Klientide iseloomustused, uute toodete uudised ja tooteõpetused on vaid mõned näited selle kohta, kui mitmekesine võib reklaamisisu olla.

Aega arvestada alates 1h

Ooteaeg ...14 päeva

Koolitusvideod

Soovid oma teadmisi edasi anda, siis koolitusvideod on selleks parim meedium. Läbi koolitusvideote suudad sa kõnetada suurt hulka inimesi. Tänu sellele kasvatada oma kliendibaasi ja lojaalsus. On võimalus luua "teasereid" erienvatele platvormidele.

Aega arvestada alates 2-...h

Ooteaeg ...+ 14 päeva

Õppevideod

Tänasel päeva väga inimesed ei soovi enam lugeda ja parimal meelel tarbivad juhendeid video teel. Kui soovid edasi anda täpset infot, kuidas oma toode kõige paremas vormis tööle panna, siis õppevideod on selle jaoks kõige õigem viis.

Aega arvestada alates 1h

Ooteaeg ...+ 7-14 päeva

Beebivideod

Lapsed kasvavad meeletu kiirusega. Olles viie lapse isa tean seda, mida oleksin kindlasti tahtnud rohkem teha. Need on videod kõikidest oma lastest kui nad olid just selles kõige nunnumas vanuses.

Aega arvestada alates 3h... min

Ooteaeg ...+ 7-14 päeva

bottom of page