top of page
Color logo - no background.png

VIDEOGRAPHY

Stuudio_edited.jpg

Youtube, TikTok, Instagram and many other modern environments are the focus of every reputable and development-friendly company today, thanks to which the transmission of videos to a wide audience has been made possible.

Modern marketing, today is no longer just articles and photos, but mostly videos, which are shared with your future or current customers through social media and on your website. One high-quality, well-organized video conveys a message much more authentically and is easier/more habitual for today's customer to consume. While some time ago it was still normal for marketing people in the company to be ready to create video content as well, today this trend is obviously changing. Since the overall quality has increased significantly in videography, a professional result can only be guaranteed with the right tools.

 

To convey the message, high-quality technology is necessary, which ensures an excellent image, sound and lighting. Since videography is very investment-intensive, it usually does not make sense for a company to hire its own video team and acquire equipment. Also, there tends to be a lack of knowledge and experience, even when the corresponding technology is available. 

We have excellent technology that allows us to record 8K images if necessary. Depending on the customer's request, we immediately have 3 cameras at our disposal. We also have several different microphones that are suitable for almost every shooting location and situation that our customers may encounter. In addition, we use modern LED studio lighting, whose light intensity and color tone are adjustable to ensure maximum good lighting conditions at the shooting location.

WHAT SERVICES WE OFFER IN VIDEOGRAPHY:

  • INTERVIEWS

  • PERSONAL STORIES

  • PRODUCT VIDEOS AND PRESENTATIONS

  • FILMING OF EVENTS

  • ADVERTISEMENT

  • TELEFORMAT

  • WEDDING VIDEOS

Our 
Services

Intervjuu

Reeglina tuleks kindlasti arvestada alates pooleteise tunnisest ajast. Reeglina 30 minutit läheb lepitud kohale sõiduks ja sättimsieks. Olenevalt soovidest 1 h - 1,5 h tuleb arvestada võtete tegemiseks. 

Aega arvestada alates 1,5 h

Ooteaeg ...14 päeva

Reklaamvideod

Reklaamvideosisu eesmärk on reklaamida ja tekitada põnevust konkreetse kauba, teenuse või toote vastu. See on loodud esmärgiga, et näidata uudise väärtust ja tähtsust, mida soovite oma sihtrühmaga jagada, et elavdada ja suurendada müüki.. Seda tüüpi videoid tuleb planeerida juba alguses vastavalt erinevate kuvasuhete jaoks, et seda oleks lihtne erinevatel platvormidel jagada.

 

Aega arvestada alates 4-...h

Ooteaeg ...14 päeva

VLOG videod

VLOGimine on väga populaarne tänapäevases maailmas. Järjest rohkem on tähtsam oma sõnum välja anda suurepärases pildi kui ka heli kvaliteedis. Lihtsalt mobiilivõtted täna enam väga sind ei erista.

Aega arvestada alates 2h

Ooteaeg ...+ 7 päeva

Pulmavideod

Parim viis oma tähtsaimat päeva talletada. Lisaks fotodele on suurepärane kui jääb mälestuseks 8-13 minutiline video, mis meenutab olulisimaid hetki ka 20 aasta pärast.

Aega arvestada alates 1-2 päeva

Ooteaeg ...+ 30 päeva

Ürituste kajastamine

Olgu see, siis sünnipäev või mõni oluline firma sündmus, mida oleks soov talletada. Kõige selle talletamine kui ka "Live" ülekanne on võimalik kui juba aegsasti saame eesmärgid omavahel selgeks

Aega arvestada alates 1-2 Päeva

Ooteaeg ...+ 7-14 päeva

Turundusvideod

Lai videotootmise vorm, mis hõlmab paljusid videoklippe. Eesmärk on kõnetada potentsiaalseid kliente, et saada tähelepanu ja kutsuda neid tegevusele, olgu selleks siis toodete või teenuste ostmine, kodulehe külastamine või midagi muud. Klientide iseloomustused, uute toodete uudised ja tooteõpetused on vaid mõned näited selle kohta, kui mitmekesine võib reklaamisisu olla.

Aega arvestada alates 1h

Ooteaeg ...14 päeva

Koolitusvideod

Soovid oma teadmisi edasi anda, siis koolitusvideod on selleks parim meedium. Läbi koolitusvideote suudad sa kõnetada suurt hulka inimesi. Tänu sellele kasvatada oma kliendibaasi ja lojaalsus. On võimalus luua "teasereid" erienvatele platvormidele.

Aega arvestada alates 2-...h

Ooteaeg ...+ 14 päeva

Õppevideod

Tänasel päeva väga inimesed ei soovi enam lugeda ja parimal meelel tarbivad juhendeid video teel. Kui soovid edasi anda täpset infot, kuidas oma toode kõige paremas vormis tööle panna, siis õppevideod on selle jaoks kõige õigem viis.

Aega arvestada alates 1h

Ooteaeg ...+ 7-14 päeva

Beebivideod

Lapsed kasvavad meeletu kiirusega. Olles viie lapse isa tean seda, mida oleksin kindlasti tahtnud rohkem teha. Need on videod kõikidest oma lastest kui nad olid just selles kõige nunnumas vanuses.

Aega arvestada alates 3h... min

Ooteaeg ...+ 7-14 päeva

bottom of page