top of page
Color logo - no background.png

TUETEKUVAT

Stuudio_edited.jpg

Suurin osa liike-elämän yrityksistä rakentuu pelkkään tavaroiden välitykseen ja myyntiin. Erityisesti sähköinen kaupankäynti on kehittynyt viime vuosina. Ala on saanut vauhtia koronaviruksen ilmaantumisen jälkeen maailmaan. Ihmisten tottumukset ovat muuttuneet ja kauppa on siirtynyt enemmän Internetiin. Ihmiset ovat muuttaneet ostotottumuksiaan ja eri verkkokaupoista tehdään paljon enemmän ostoksia.

Valmistajien on yhä tärkeämpää erottua kilpailijoistaan. Jos joskus pelkkä tuotekuva riitti, niin nykyään menestys lähetetään tuotteille ja yrittäjille, jotka antavat ammattilaisten ottaa tuotekuvansa. Monet isommista yrityksistä ovat jopa palkanneet omia valokuvaajia kuvaamaan tuotteita päivittäin.  

Suosittelemme asiakkaitamme keräämään suuremman määrän tuotteita tietyn tuotekuvauspäivän järjestämiseksi. Tässä tapauksessa tulemme paikalle liikkuvalla studiolla, keskustelemme asiakkaan kanssa ja otamme kuvia kaikista tuotteista näyttelyn ja esittelyn toiveet huomioiden.

MEILLE 
Palvelut

Reeglina tuleks kindlasti arvestada alates pooleteise tunnisest ajast. Reeglina 30 minutit läheb lepitud kohale sõiduks ja sättimsieks. Olenevalt soovidest 1 h - 1,5 h tuleb arvestada võtete tegemiseks. 

Aega arvestada alates 1,5 h

Ooteaeg ...14 päeva

Tegemist on kindlasti pikema protsessiga, sest eeldab see ka meikari ja juuksuri tööd. Konkreetsete teenuste tasu arvestatakse jäädvustamisele lisaks. Samuti võtab järeltöötlus oluliselt kauem aega.

 

Aega arvestada alates 2h

Ooteaeg ...30 päeva

Loomadega toimetamine võtab aega. Esiteks tuleb loomaga saavutada selline usalduslikum side. Eriti sõbralike koerte puhul tahavad nad fotograafi eelnevalt korralikult läikivaks lakkuda. Arvestada aega alates 1 tunnist.

 

Aega - arvestada alates 1h

Ooteaeg ...7-14 päeva

Eelnevalt lepitakse kokku, mis sõidukiga tegu ja mis otstarbeks fotosid tehakse. Oluline on teada  kus on plaanis sõidukit eksponeerida. Reeglina on tegemist spetsiifilise fotograafia vormiga ja ajaliselt võib arvestada alates 1,5 tundi, sest reeglina müügi fotod soovitakse kätte saada võimalikult kiiresti.

Aega arvestada alates 1,5h

Ooteaeg ...+ 1-2  päeva

Videograafia

On väga spetsiifiline ja projektipõhine tegevus. Mängib palju rolli, kas kasutatakse autoritasudega meediat ja kas soovitakse animatsioone jne. Reeglina projektid algavad 500 Eurost.

 

Aega arvestada alates 1h

Ooteaeg ...+30 päeva

Reeglina tuleks kindlasti arvestada alates tunnist ajast. Reeglina 30 minutit läheb lepitud kohale sõiduks. Olenevalt soovidest 30-45 minutit tuleb arvestada võtete tegemiseks. 

Aega arvestada alates 1h

Ooteaeg ...14 päeva

Siin oleneb kõik sellest kui pikk on arvestatud üritus ja millise üritusega on tegu. Samuti, kas on soov teha vaid ürituse emotsioonidest pilte või veel eraldi üritusel osalejatest portreed. Ajaliselt 2 - ...rohkem tundi.

 

Aega arvestada alates 2h

Ooteaeg ...7-14 päev

Eelnevalt lepitakse kokku, mis toodetega tegu ja kus on plaanis eksponeerida. Reeglina on tegemist väga spetsiifilise fotograafia vormiga ja ajaliselt võib arvestada alates 1 tunnist.

Aega arvestada alates 1h

Ooteaeg ...+ 14 päeva

On sarnane portreefotole. Lepiatkse kokku paik ja soov ning tehakse pildid ära. Arvestama peaks vähemalt 30 minutiga.

 

Aega arvestada alates 30 min

Ooteaeg ...+ 7-14 päeva

Muud teenused

Pakume läbi usaldusväärsete partnerite ka jäädvustatud fotod printida erineva lõuendi peale. Vajadusel oleme valmis neid erinevas mõõdus tellima ja raamima.

Ooteaeg - olenevalt soovidest võib ooteaeg olla päris pikk.

bottom of page