top of page
Color logo - no background.png

TUETEKUVAT

Stuudio_edited.jpg

Suurin osa liike-elämän yrityksistä rakentuu pelkkään tavaroiden välitykseen ja myyntiin. Erityisesti sähköinen kaupankäynti on kehittynyt viime vuosina. Ala on saanut vauhtia koronaviruksen ilmaantumisen jälkeen maailmaan. Ihmisten tottumukset ovat muuttuneet ja kauppa on siirtynyt enemmän Internetiin. Ihmiset ovat muuttaneet ostotottumuksiaan ja eri verkkokaupoista tehdään paljon enemmän ostoksia.

Valmistajien on yhä tärkeämpää erottua kilpailijoistaan. Jos joskus pelkkä tuotekuva riitti, niin nykyään menestys lähetetään tuotteille ja yrittäjille, jotka antavat ammattilaisten ottaa tuotekuvansa. Monet isommista yrityksistä ovat jopa palkanneet omia valokuvaajia kuvaamaan tuotteita päivittäin.  

Suosittelemme asiakkaitamme keräämään suuremman määrän tuotteita tietyn tuotekuvauspäivän järjestämiseksi. Tässä tapauksessa tulemme paikalle liikkuvalla studiolla, keskustelemme asiakkaan kanssa ja otamme kuvia kaikista tuotteista näyttelyn ja esittelyn toiveet huomioiden.

MEILLE 
Palvelut

Intervjuu

Reeglina tuleks kindlasti arvestada alates pooleteise tunnisest ajast. Reeglina 30 minutit läheb lepitud kohale sõiduks ja sättimsieks. Olenevalt soovidest 1 h - 1,5 h tuleb arvestada võtete tegemiseks. 

Aega arvestada alates 1,5 h

Ooteaeg ...14 päeva

Reklaamvideod

Reklaamvideosisu eesmärk on reklaamida ja tekitada põnevust konkreetse kauba, teenuse või toote vastu. See on loodud esmärgiga, et näidata uudise väärtust ja tähtsust, mida soovite oma sihtrühmaga jagada, et elavdada ja suurendada müüki.. Seda tüüpi videoid tuleb planeerida juba alguses vastavalt erinevate kuvasuhete jaoks, et seda oleks lihtne erinevatel platvormidel jagada.

 

Aega arvestada alates 4-...h

Ooteaeg ...14 päeva

VLOG videod

VLOGimine on väga populaarne tänapäevases maailmas. Järjest rohkem on tähtsam oma sõnum välja anda suurepärases pildi kui ka heli kvaliteedis. Lihtsalt mobiilivõtted täna enam väga sind ei erista.

Aega arvestada alates 2h

Ooteaeg ...+ 7 päeva

Pulmavideod

Parim viis oma tähtsaimat päeva talletada. Lisaks fotodele on suurepärane kui jääb mälestuseks 8-13 minutiline video, mis meenutab olulisimaid hetki ka 20 aasta pärast.

Aega arvestada alates 1-2 päeva

Ooteaeg ...+ 30 päeva

Ürituste kajastamine

Olgu see, siis sünnipäev või mõni oluline firma sündmus, mida oleks soov talletada. Kõige selle talletamine kui ka "Live" ülekanne on võimalik kui juba aegsasti saame eesmärgid omavahel selgeks

Aega arvestada alates 1-2 Päeva

Ooteaeg ...+ 7-14 päeva

Turundusvideod

Lai videotootmise vorm, mis hõlmab paljusid videoklippe. Eesmärk on kõnetada potentsiaalseid kliente, et saada tähelepanu ja kutsuda neid tegevusele, olgu selleks siis toodete või teenuste ostmine, kodulehe külastamine või midagi muud. Klientide iseloomustused, uute toodete uudised ja tooteõpetused on vaid mõned näited selle kohta, kui mitmekesine võib reklaamisisu olla.

Aega arvestada alates 1h

Ooteaeg ...14 päeva

Koolitusvideod

Soovid oma teadmisi edasi anda, siis koolitusvideod on selleks parim meedium. Läbi koolitusvideote suudad sa kõnetada suurt hulka inimesi. Tänu sellele kasvatada oma kliendibaasi ja lojaalsus. On võimalus luua "teasereid" erienvatele platvormidele.

Aega arvestada alates 2-...h

Ooteaeg ...+ 14 päeva

Õppevideod

Tänasel päeva väga inimesed ei soovi enam lugeda ja parimal meelel tarbivad juhendeid video teel. Kui soovid edasi anda täpset infot, kuidas oma toode kõige paremas vormis tööle panna, siis õppevideod on selle jaoks kõige õigem viis.

Aega arvestada alates 1h

Ooteaeg ...+ 7-14 päeva

Beebivideod

Lapsed kasvavad meeletu kiirusega. Olles viie lapse isa tean seda, mida oleksin kindlasti tahtnud rohkem teha. Need on videod kõikidest oma lastest kui nad olid just selles kõige nunnumas vanuses.

Aega arvestada alates 3h... min

Ooteaeg ...+ 7-14 päeva

bottom of page