top of page
Color logo - no background.png

TOOTEFOTOD

37A9E456-CCE9-444A-9EB1-3930167F5BC9_1_201_a.jpeg

Tootefotod

Enamus ettevõtmisi ärimaailmas on ülesse ehitatud puhtalt kauba vahendamisele ja müügile. Eriti on edasi arenenud viimastel aastatel e-kaubandus. Meeletu hoo on see valdkond sisse saanud peale koroona viiruse tekkimist maailmas. Inimeste harjumused on muutunud ja kaubandus on liikunud rohkem interneti. Inimesed on muutnud oma ostlemise harjumusi ja palju rohkem sooritatakse ostud erinevatest veebikaubamajadest.

Tootjatel muutub järjest olulisemaks eristumine oma konkurentidest. Kui kunagi piisas lihtsast tootefotost, siis täna edu saadab tooteid ja ettevõtjaid, kes lasevad oma tootefotod teha professionaalidel. Paljud suuremad ettevõtjad on tööle võtnud lausa oma enda fotograafid, kes igapäevaselt tooteid pildistavad. 

Meie soovitamine oma klientidel koguda kokku suurem hulk tooteid, et siis korraldada konkreetne toodete pildistamise päev. Sellisel juhul tuleme kohale mobiilse stuudioga, arutame läbi kliendiga ja pildistame üles kõik tooted, võttes arvesse väljapaneku ja eksponeerimise soove.

Erine konkurentidest

bottom of page