top of page
Color logo - no background.png

VIDEOGRAAFIA

Stuudio_edited.jpg

Lähtume alati kliendi soovist, mille täpsustame esmase telefonikõne jooksul. Hind oleneb väga palju, kus sündmuste jäädvustamine toimub ja millisel kujul videomaterjali soovitakse talletada ja kasutada

 

Hinna kujundab kõrgemaks alati järeltöötluse detailsus. Jämedalt võime öelda, et meie töö tunnihind on väljasõiduga 100 - 150 € vahel.

Väljatoodud ooteaeg on maksimaalne ja oleneb töös olevast tööde hulgast.

Suuremahulised projektid lepime kokku hinnakirja väliselt.

Iga maineka ja arengut soosiva ettevõtte fookuses on täna Youtube, TikTok, Instagram ja veel pajlud moodsad keskkonnad, mille vahenudsel on videote edastamine laiale publikule võimalikuks tehtud.

Moderne turundundus, ei ole täna enam ainult artiklid ja fotod vaid valdavalt videod, mida jagatakse oma tulevaste või tänaste klientidega läbi sotsiaalmeedia ja oma kodulehel. Üks kvaliteetne hästi korraldatud video annab sõnumi edasi palju autentsemalt ja on lihtsam/harjumuspärasem tänapäevasel kliendil tarbida. Kui mõni aeg tagasi oli veel normaalne see, et ettevõttes olevad turundusega seotud inimesed olid valmis ka videosisu looma, siis täna ilmselgelt on see trend muutumas. Kuna üldine kvaliteet on oluliselt tõusnud videograafias, siis professionaalset tulemust saab tagada vaid õigete vahenditega.

 

Sõnumi edastamiseks on vajalik kvaliteetne tehnika, mis tagab suurepärase pildi, heli ja valgustuse. Kuna videograafia on väga investeeringu mahukas, siis tavaliselt pole mõtet ettevõttel oma video meeskonda palgal hoida ja tehnikat soetada. Samuti kipub puudu jääma ka teadmistest ja kogemustest, isegi siis kui vastav tehnika on olemas. 

Meil on olemas suurepärane tehnika, mis võimaldab vajadusel salvestada ka 8K pilti. Olenevalt kliendi soovist on meil omal olemas koheselt 3 kaamerat. Samuti on meil olemas mitmed erinevad mikrofonid, mis sobivad pea igasse võttekohta ja situatsiooni, mis meie klientidel ette võivad tulla. Lisaks, sellele kasutame moodsat LED stuudio valgustust, mille valgustugevus ja värvitoon on reguleeritav, et tagada maksimaalselt head valgustingimused võttekohal

Meie  
Teenused

Intervjuu

Reeglina tuleks kindlasti arvestada alates pooleteise tunnisest ajast. Reeglina 30 minutit läheb lepitud kohale sõiduks ja sättimsieks. Olenevalt soovidest 1 h - 1,5 h tuleb arvestada võtete tegemiseks. 

Aega arvestada alates 1,5 h

Ooteaeg ...14 päeva

Reklaamvideod

Reklaamvideosisu eesmärk on reklaamida ja tekitada põnevust konkreetse kauba, teenuse või toote vastu. See on loodud esmärgiga, et näidata uudise väärtust ja tähtsust, mida soovite oma sihtrühmaga jagada, et elavdada ja suurendada müüki.. Seda tüüpi videoid tuleb planeerida juba alguses vastavalt erinevate kuvasuhete jaoks, et seda oleks lihtne erinevatel platvormidel jagada.

 

Aega arvestada alates 4-...h

Ooteaeg ...14 päeva

VLOG videod

VLOGimine on väga populaarne tänapäevases maailmas. Järjest rohkem on tähtsam oma sõnum välja anda suurepärases pildi kui ka heli kvaliteedis. Lihtsalt mobiilivõtted täna enam väga sind ei erista.

Aega arvestada alates 2h

Ooteaeg ...+ 7 päeva

Pulmavideod

Parim viis oma tähtsaimat päeva talletada. Lisaks fotodele on suurepärane kui jääb mälestuseks 8-13 minutiline video, mis meenutab olulisimaid hetki ka 20 aasta pärast.

Aega arvestada alates 1-2 päeva

Ooteaeg ...+ 30 päeva

Ürituste kajastamine

Olgu see, siis sünnipäev või mõni oluline firma sündmus, mida oleks soov talletada. Kõige selle talletamine kui ka "Live" ülekanne on võimalik kui juba aegsasti saame eesmärgid omavahel selgeks

Aega arvestada alates 1-2 Päeva

Ooteaeg ...+ 7-14 päeva

Turundusvideod

Lai videotootmise vorm, mis hõlmab paljusid videoklippe. Eesmärk on kõnetada potentsiaalseid kliente, et saada tähelepanu ja kutsuda neid tegevusele, olgu selleks siis toodete või teenuste ostmine, kodulehe külastamine või midagi muud. Klientide iseloomustused, uute toodete uudised ja tooteõpetused on vaid mõned näited selle kohta, kui mitmekesine võib reklaamisisu olla.

Aega arvestada alates 1h

Ooteaeg ...14 päeva

Koolitusvideod

Soovid oma teadmisi edasi anda, siis koolitusvideod on selleks parim meedium. Läbi koolitusvideote suudad sa kõnetada suurt hulka inimesi. Tänu sellele kasvatada oma kliendibaasi ja lojaalsus. On võimalus luua "teasereid" erienvatele platvormidele.

Aega arvestada alates 2-...h

Ooteaeg ...+ 14 päeva

Õppevideod

Tänasel päeva väga inimesed ei soovi enam lugeda ja parimal meelel tarbivad juhendeid video teel. Kui soovid edasi anda täpset infot, kuidas oma toode kõige paremas vormis tööle panna, siis õppevideod on selle jaoks kõige õigem viis.

Aega arvestada alates 1h

Ooteaeg ...+ 7-14 päeva

Beebivideod

Lapsed kasvavad meeletu kiirusega. Olles viie lapse isa tean seda, mida oleksin kindlasti tahtnud rohkem teha. Need on videod kõikidest oma lastest kui nad olid just selles kõige nunnumas vanuses.

Aega arvestada alates 3h... min

Ooteaeg ...+ 7-14 päeva

bottom of page